İl Emniyet Müdürümüz Sayın Ercan Dağdeviren'i Makamında Ziyaret Ettik

Büyük Birlik Partisi Malatya İl Yönetimi Olarak İl Emniyet Müdürümüz Sayın Ercan Dağdeviren'i İl Emniyet Müdürlüğü Binasında Makamında Ziyaret Ettik.
17:57
  • 224

Büyük Birlik Partisi Malatya İl Başkanı Sayın Abdulvahap Karaman önderliğinde, Büyük Birlik Partisi Malatya Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Sayın Yüksel Duman, Büyük Birlik Partisi Malatya Sosyal Politikalardan Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Sayın Ahmet Sürücü, Büyük Birlik Partisi Malatya İl Genel Sekreterimiz Sayın Ahmet Tokay ve Büyük Birlik Partisi Malatya Propaganda, Tanıtım ve Basın İlişkilerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Sayın Erkan Şen ile birlikte Malatya İl Emniyet Müdürümüz Sayın Ercan Dağdeviren'i makamında ziyaret ettik.

Malatya'da gerçekleştirdiği faaliyetler ve şehrimize sağladığı güvenlik olanakları için İl Emniyet Müdürümüz Sayın Ercan Dağdeviren'e teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar ve başarı dileklerimizi sunduk.

Misafirperverliği ve hoşsohbetlerinden dolayı başta Malatya İl Emniyet Müdürümüz Sayın Ercan Dağdeviren olmak üzere, görevi başında bizleri daha huzurlu ve güvende hissetmemizi sağlayan tüm Emniyet Teşkilatımıza teşekkür eder vatani görevlerinde başarılar dilerim.